
Prodir pen DS1TPP Polished
Een twist open-dicht balpen van polished materiaal, niet doorzichtig glanzende pen.
Elk onderdeel kan in verschillende kleuren worden uitgegeven.
Een pen met een luxe en dynamische uitstraling in de perfecte vorm.
Niet alleen de uitstraling laat een indruk achter, maar u voelt het ook tijdens het schrijven met de jumbo premec vulling die niet vlekt met een uitzonderlijk lange levensduur.
Het is mogelijk de pen op verschillende plaatsen te laten bedrukken zoals zijkant clip, op de clip, onder de clip en op de huls.
De DOT in de oksel van de pen is optioneel
Blauw of zwart schrijvende vulling , de keuze is aan u.
Kies uw kleuren standaard materiaal en stel uw eigen pen samen.
Vanaf 500 stuks kunnen wij voor u de huisstijl kleur in het plastic gieten dus ECHT uw eigen pen maken en bedrukken.
Informeer naar de mogelijkheden van deze bestseller van de Prodir bedrukte pennen.
Alle Prodir pennen zijn voorzien van de revolutionaire loodvrije Floating ball vulling welke significant minder schadelijk is voor het milieu.
Iedere productie van Prodir pennen bestaat uit minimaal 30% recycled kunststof.
Kleuren: zoals getoond
Merk: Prodir
Artikelnr: 154-DS1TPP
Super snelle levertijden
99.9% tevredenheids garantie
Beste prijs garantie
Gratis drukproef
Geen bijkomende kosten
1 onbedrukt zichtexemplaar bestellen? Ja natuurlijk !
Bereken de kosten van 1 exemplaar door bij "bereken de totaalprijs" het aantal op 1 te zetten. De kosten van het verzenden van 1 artikel brengen wij in rekening. Deze verzendkosten crediteren wij direct indien er binnen 2 weken een groothandels bestelling volgt.
Het bedrukken van de prodir pen:
De Prodir pen DS1TPP Polished bedrukken met logo ? Bij de standaard druktechniek Zeefdruk(154-PRINT) is de opdruk ruimte zijkant op clip18x4mm, op dot 8x8mm, op clip 35x8mm, onder clip 23x4mm, op huls 50x25
Misschien heeft u meer ruimte nodig? Dan kunnen wij misschien een andere machine inschakelen of een ander advies geven. Vraag een offerte aan voor dit bedrukte relatiegeschenk, stuur uw logo mee en dan volgt snel een drukproef.
De mensen van Zintuig zijn specialisten die u graag verder helpen.
Vanaf aantal | 500 | 1000 | 3000 | 5000 | 10000 |
Prijs p. st. | 0,89 | 0,74 | 0,67 | 0,64 | 0,62 |
Bovenstaande prijzen zijn richtprijzen zonder een opdruk op het artikel, het aantal, het transport of de opdruk zijn bepalend voor de totaal prijs.
Wat kost het nu totaal?
Bereken altijd uw totaal prijs met beste deal garantie!
1 Vul gewenst aantal in.
2 Bedrukken nee of ja.
3 Bereken uw totaal prijs.
Bij twijfel kunt u altijd aan offerte aanvragen of een vraag stellen aan ons sales team.
Super snelle levertijden
99.9% tevredenheids garantie
Beste prijs garantie
Gratis drukproef
Geen bijkomende kosten
Levertijd bedrukt: 7 - 15 werkdagen na goedkeuring van de drukproef
SPOED LEVERING? Sneller kan (bijna) altijd, geef ons uw deadline en wij proberen de planning voor u aan te passen.
Standaard erg snel
In overleg supersnel
Strakke planning en duidelijke communicatie
Levering op rekening voor particulier en bedrijf.
Wij factureren na levering indien u bestaande relatie bent of bestelt met volledige bestelbon en voldoet u aan de check van de Kamer van Koophandel, geen 06 nummers, hotmail, gmail of dergelijke gebruikt.
Wij factureren vooraf indien u een nieuwe realtie bent, slecht bereikbaar of eerder een slechte betaler bleek.
Een factuur per e-mail
U ontvangt altijd een factuur per email, die kunt u printen en gewoon per bank overmaken.
Betaal met iDEAL
Betaal direct bij bestelling via uw eigen bank rekening, wel zo makkelijk.
Niet goed geld terug garantie.
Als het product niet volgens de drukproef wordt gedrukt wordt de order opnieuw gemaakt, of gezamelijk naar een schappelijke oplossing gezocht.
Erkenning van klanten en keurmerken.
99% van onze klanten beveelt ons weer bij anderen aan. Zie de review pagina.
MKB OK Keurmerk
PPP Branche organisatie
EPPA certificering
Super snelle levertijden
99.9% tevredenheids garantie
Beste prijs garantie
Gratis drukproef
Geen bijkomende kosten
Opdrukmethodes: Zeefdruk(154-PRINT)
Opdrukruimte bij meeste voorkomende druktechniek: zijkant op clip18x4mm, op dot 8x8mm, op clip 35x8mm, onder clip 23x4mm, op huls 50x25
Kan ik mijn logo meesturen? Ja bij bestelling of offerte aanvraag kunt u uw logo uploaden of wensen aangeven.
Hoe weet ik zeker er goed bedrukt wordt? U ontvangt na bestelling binnen 1 dag een digitale drukproef. Hierop staat het product afgebeeld met de opdruk in kleur en op schaal.
Kan ik de bestelling wijzigen of annuleren? Als u akkoord gaat met drukproef en de productie is gestart, kan er niet meer gewijzigd of geannuleerd worden
Meer informatie over de druktechnieken die wij gebruiken.De techniek die wij voor uw product gebruiken is afhankelijk van de ondergrond, de opbouw van uw logo en uw wensen. Alle druktechnieken zijn gegarandeerd professioneel goed en betrouwbaar!
Altijd een drukproef
Deskundig advies en grafische hulp
Super snelle levertijden
99.9% tevredenheids garantie
Beste prijs garantie
Gratis drukproef
Geen bijkomende kosten










Download het kleuren overzicht van de Prodir pen model ds1 HIER
De Zwitserse Prodir pennen fabriek levert uitsluitend bedrukte pennen in het B2B kanaal via streng geselecteerde dealers als Zintuig BV. Zo heeft u niet alleen de beste pen, maar ook de beste service, prijs, kennis van het product en kwaliteit.
Stel nu uw eigen Prodir pen samen via de PRODIR PENNEN ONLINE CONFIGURATOR.
Eenmaal uw ideale Prodir pen samengesteld helpen de medewerkers van Zintuig u graag verder met het grafische proces. Wij begeleiden en adviseren u over de opdruk, de kleuren, drukformaten en alle andere mogelijkheden. Onze studio staat voor u klaar.
Daarnaast bieden wij u uiteraard de beste prijs garantie.